O nas

Selgros

Selgros to, działająca w Polsce od ponad 26 lat, ogólnopolska sieć samoobsługowych hal handlowych, oferująca szeroki wybór produktów spożywczych, przemysłowych oraz dedykowanych dla gastronomii. Wszechstronna oferta hal Selgros to jeden z najszerszych asortymentów na rynku. Zapraszamy do naszych 20 hal handlowych zlokalizowanych w największych polskich miastach! Naszymi atutami są przede wszystkim korzystne lokalizacje sklepów, przestronność nowoczesnych hal sklepowych oraz bogata oferta asortymentowa i atrakcyjne ceny. Działamy zgodnie z filozofią wszystko pod jednym dachem dla wygody naszych Klientów. Oprócz klientów indywidualnych w naszych halach można spotkać właścicieli i pracowników mniejszych i średnich placówek handlowych, restauracji i punktów gastronomicznych, hoteli czy zakładów produkcyjnych. Oferujemy odbiór własny lub bezpośredni dowóz do klienta gastronomicznego!

Na szczególną uwagę zasługuje intensywnie rozwijające się Nowoczesne Centrum Logistyczno-Magazynowe Transgourmet Foodservice w Ożarowie Mazowieckim oraz sieć magazynów Cross-Dock, które dzięki nowoczesnej flocie wielofunkcyjnych samochodów mogą zaopatrywać w zamawiany asortyment największych potentatów rynku Gastro. Zapoznaj się z ofertą na stronie Transgourmet.

Profesjonaliści oraz trenerzy, klienci Foodservice i Selgros HoReCa, którzy pragną poszerzać swoją wiedzę oraz kompetencje zawodowe w gastronomii, znajdą szeroką ofertę szkoleń baristycznych, barmańskich, sommelierskich i kulinarnych w naszym Instytucie Kulinarnym.

instytut
instytut
instytut

Dla naszych klientów uruchomiliśmy także sklep internetowy Selgros24.pl, w którym można wybierać spośród szerokiego asortymentu ponad 25 000 art. spożywczych i przemysłowych w atrakcyjnych cenach z dostawą do domu.

Aktualnie zatrudniamy w Polsce przeszło 4000 osób i aktywnie angażujemy się we współpracę z lokalnymi społecznościami i organizacjami charytatywnymi.

Selgros i Transgourmet to marki handlowe używane przez Transgourmet Polska. Spółka wchodzi w skład Transgourmet Holding AG, który należy do szwajcarskiej Grupy Coop z siedzibą w Bazylei.

Więcej informacji możecie Państwo uzyskać na stronie naszego Biura Prasowego.